Z zawodu grafik komputerowy. Tworzę odkąd sięgam pamięcią. Przed drukarkami 3d prototypowałem z użyciem standardowych narzędzi i materiałów, głównie z wykorzystaniem żywic odlewanych w formach silikonowych. Wykonywałem elementy nadwozi motoryzacyjnych, obudowy komputerowe i elektroniczne, przedmioty użytku codziennego, zajmowałem się też rzeźbą typowo artystyczną (science-fiction – roboty, architektura).

Druk 3d otworzył przede mną całe twórcze uniwersum – świat w którym jestem ograniczony jedynie swoją percepcją i umiejętnościami. Używam drukarki głównie w prototypowaniu i optymalizacji urządzeń i rozwiązań. Prawie nigdy nie drukuję dwa razy tej samej rzeczy. Na co dzień używam Blendera, i dotychczas nie spotkałem innego, szybszego, lepszego i bardziej uniwersalnego narzędzia… a jednocześnie bardziej wymagającego. Mam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu w Blenderze, przeprowadziłem kilkadziesiąt warsztatów szkoleniowych z jego wykorzystaniem, ze szczególnym uwzględnieniem druku 3d.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, współtwórca fablabu Kombinat Warszawa oraz współwłaściciel firmy Kombi 3D. Miłośnik technologii i druku 3D. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i  warsztatów z druku 3D.

Pasjonat nowych technologii, współwłaściciel firmy Kombi 3D, współtwórca Fablab Kombinat Warszawa, prowadzący szkolenia i warsztaty o druku 3D, studiował mechanikę i budowę maszyn na Politechnice Warszawskiej.

COPYRIGHT 2017 OUT OF STEP